07:40
Kralupy n.Vltavou
Linka Směr jízdy Odjezd Zpoždění Odjezd za
R20 Děčín hl.n. 07:18 30 min -22 min
U4 Praha Masarykovo n. 07:42 1 min 2 min
S40 Slaný 07:51 11 min
S44 Velvary 07:55 15 min
S4 Praha Masarykovo n. 08:12 32 min
U4 Ústí n.L.hl.n. 08:23 43 min
R20 Praha hl.n. 08:40 60 min
S4 Praha Masarykovo n. 08:42 62 min
U40 Louny 08:51 71 min
S43 Neratovice 09:04 84 min
R20 Děčín hl.n. 09:18 98 min
S44 Velvary 09:22 102 min
S45 Kladno 09:23 103 min
U4 Praha Masarykovo n. 09:42 122 min
S40 Slaný 09:51 131 min