06:24
Kralupy n.Vltavou
Linka Směr jízdy Odjezd Zpoždění Odjezd za
S4 Ústí n.L.hl.n. 06:27 3 min
S43 Neratovice 06:29 5 min
S45 Praha-Bubny Vltavská 06:38 14 min
R20 Praha hl.n. 06:38 4 min 14 min
S4 Praha Masarykovo n. 06:42 18 min
S44 Velvary 06:49 25 min
S40 Slaný 06:53 29 min
S43 Neratovice 07:02 38 min
R44 Praha-Libeň 07:03 39 min
S4 Praha Masarykovo n. 07:12 48 min
R20 Děčín hl.n. 07:20 56 min
S44 Velvary 07:22 58 min
S45 Kladno 07:36 72 min
R20 Praha hl.n. 07:38 74 min
S40 Slaný 07:51 87 min