12:58
Kralupy n.Vltavou
Linka Směr jízdy Odjezd Zpoždění Odjezd za
S4 Praha Masarykovo n. 13:12 14 min
R20 Děčín hl.n. 13:20 22 min
S4 Ústí n.L.hl.n. 13:23 25 min
S45 Kladno 13:23 25 min
S44 Velvary 13:26 28 min
S43 Neratovice 13:29 31 min
S4 Praha Masarykovo n. 13:42 44 min
S40 Louny 13:51 53 min
S4 Ústí n.L.hl.n. 14:23 85 min
S45 Praha-Bubny Vltavská 14:23 85 min
S44 Velvary 14:26 88 min
S43 Neratovice 14:29 91 min
R20 Praha hl.n. 14:38 100 min
S42 Lužec n.Vltavou 14:48 110 min
S40 Peruc 14:51 113 min