11:46
Kralupy n.Vltavou
Linka Směr jízdy Odjezd Zpoždění Odjezd za
S40 Louny 11:51 5 min
S4 Praha Masarykovo n. 12:12 26 min
S45 Praha-Bubny Vltavská 12:23 37 min
S44 Velvary 12:26 40 min
S4 Ústí n.L.hl.n. 12:27 41 min
S43 Neratovice 12:30 44 min
R20 Praha hl.n. 12:38 52 min
S40 Klobuky v Čechách 12:51 65 min
S4 Praha Masarykovo n. 13:12 86 min
R20 Děčín hl.n. 13:20 94 min
S4 Ústí n.L.hl.n. 13:23 97 min
S45 Kladno 13:23 97 min
S44 Velvary 13:26 100 min
S43 Neratovice 13:29 103 min
S40 Louny 13:51 125 min