20:27
Kralupy n.Vlt.,Žel.st.
Linka Směr jízdy Odjezd Stan. Zpoždění Odjezd za
372 Praha,Kobylisy 20:25 B 1 min -2 min
617 Nová Ves 20:25 C 1 min -2 min
370 Odolena Voda,Závod 20:30 B 3 min
457 Kralupy n.Vlt.,Tesco 21:30 E 63 min
617 Nelahozeves,Lešany 22:25 C 118 min
620 Kladno,nám.Svobody 22:25 B 118 min
457 Kralupy n.Vlt.,Zeměchy 22:25 E 118 min
470 Chlumín 22:25 B 118 min