15:55
Kralupy n.Vltavou
Linka Směr jízdy Odjezd Zpoždění Odjezd za
S4 Praha Masarykovo n. 16:12 17 min
R20 Ústí n.L.hl.n. 16:18 5 min 23 min
S40 Slaný 16:22 27 min
S45 Kladno-Ostrovec 16:23 28 min
U4 Ústí n.L.hl.n. 16:23 1 min 28 min
S44 Velvary 16:26 31 min
S43 Neratovice 16:29 34 min
R20 Praha hl.n. 16:40 45 min
U4 Praha Masarykovo n. 16:42 47 min
U40 Louny 16:52 57 min
S4 Praha Masarykovo n. 17:12 77 min
R20 Děčín hl.n. 17:18 83 min
S40 Slaný 17:22 87 min
S45 Kladno 17:23 88 min
U4 Ústí n.L.hl.n. 17:23 88 min