14:33
Kralupy n.Vlt.,Městský úřad
Linka Směr jízdy Odjezd Stan. Zpoždění Odjezd za
457 Kralupy n.Vlt.,Zeměchy 14:31 B 2 min -2 min
620 Kladno,autobusové nádraží 14:31 B 2 min -2 min
457 Kralupy n.Vlt.,Tesco 14:31 B 3 min -2 min
473 Neratovice,Kojetická 14:41 B 8 min
372 Praha,Kobylisy 14:43 B 10 min
617 Kralupy n.Vlt.,Tesco 14:44 B 11 min 11 min
370 Praha,Kobylisy 14:52 B 19 min
316 Praha,Bořislavka 14:56 B 23 min
617 Slaný,aut.nádr. 14:56 B 23 min
466 Mělník,aut.nádr. 14:56 B 23 min
458 Holubice 15:10 B 37 min